ye-logo.v1.2
18 Серпня, 2019

Зашкодить чи ні: оголошено про початок громадських слухань щодо будівництва двох енергоблоків Хмельницької АЕС

Ірина ОЛІЙНИК Суспільство 1253
Громадськість може подавати будь-які зауваження або пропозиції
Громадськість може подавати будь-які зауваження або пропозиції. Фото: ілюстрація з сайту Хмельницької АЕС

На Хмельниччині слухання пройдуть в обласному центрі 11 лютого.

Держпідприємство "НАЕК "Енергоатом" оголосило про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на навколишнє середовище запланованих до будівництва третього і четвертого блоків Хмельницької АЕС.

Згідно з оголошенням на сайті держпідприємства, громадські слухання відбудуться з 11 до 21 лютого 2019 року в дев'яти містах. На Хмельниччині, зокрема, слухання пройдуть в обласному центрі 11 лютого (початок о 10 годині в Будинку Рад, що на Майдані Незалежності в малому залі засідань).

Крім того, слухання пройдуть в Рівному, Тернополі, Житомирі, Вінниці, Чернівцях, Києві, Івано-Франківську та Луцьку. Також протягом січня-лютого заплановано експертні консультації з Білоруссю, Польщею та Австрією в рамках транскордонної процедури ОВНС.

Зазначено, що громадськість може ознайомитися зі звітом з оцінки впливу добудови енергоблоків на довкілля та подавати будь-які зауваження або пропозиції, які, на її думку, стосуються планованої діяльності, без необхідності їх обґрунтування. Зауваження та пропозиції можуть подаватися в письмовій формі (у тому числі в електронному вигляді) та усно під час громадських слухань із внесенням до протоколу громадських слухань.

Як повідомлялося раніше, будівництво третього і четвертого блоків Хмельницької АЕС планується розпочати в 2021 році. Ці що два блоки з реакторами ВВЕР-1000 по 1000 МВт кожний планується побудувати на наявному майданчику Хмельницької АЕС. Площа ділянки - 14,8 га, площа забудови - 4,5 га, радіус санітарно-захисної зони - 2,7 км навколо АЕС, радіус зони спостереження - 30 км навколо АЕС.

Читайте також: «За» і «проти»: про добудову Хмельницької АЕС.

 

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

  Так  Ні, дякую