ye-logo.v1.2
28 Січня, 2020

У Волочиську до дня Соборності відтворять бій підрозділів війська УНР

Ірина ОЛІЙНИК Суспільство 1073
У Волочиську відбудеться театралізоване військово-історичне дійство «Бій підрозділів війська УНР проти збройних відділів більшовицької Московії»
У Волочиську відбудеться театралізоване військово-історичне дійство «Бій підрозділів війська УНР проти збройних відділів більшовицької Московії». Фото: з фейсбуку Володимира Матусяка

Традиційно, святкування відбудеться на мосту, який єднає Волочиськ і Підволочиськ.

Завтра, 22 січня, о 12.00, у Волочиську відбудеться громадсько-патріотична акція «Обіймись, Україно» з нагоди відзначення Дня Соборності України та 100-річчя проголошення Акта злуки УНР і ЗУНР. До 100-річчя Акта злуки на межі двох областей – Хмельницької і Тернопільської – утворять живий «Ланцюг єдності». Про це повідомляють в інформаційному відділі Волочиської райдержадміністрації.

«22 січня 1919 року Акт Злуки об’єднав Українську та Західноукраїнську Народні Республіки і на рідних землях знову постала єдина Українська держава. Сьогодні ми розбудовуємо незалежну Українську державу, утверджуємо демократію, відроджуємося як сучасна політична нація, що бачить своє місце в об’єднаній європейській спільноті. Тож запрошуємо усіх охочих взяти участь у громадсько-патріотичній акції з нагоди відзначення Дня Соборності України та 100-річчя проголошення Акта злуки Української Народної Республіки і Західно-Української Народної Республіки», - йдеться у дописі.

Акція єднання традиційно відбудеться зі спільної ходи через міст, який розділяє Тернопільську та Хмельницьку область – міста Волочиськ і Підволочиськ. Усі разом виконають державний гімн України. Також відбудеться флешмоб «За мир», спільний молебень та вшанування пам’яті загиблих воїнів-земляків та театралізоване військово-історичне дійство «Бій підрозділів війська УНР проти збройних відділів більшовицької Московії» від учасників Товариства пошуку жертв війни «Пам’ять».

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую