ye-logo.v1.2
8 Липня, 2020

П’ять громад Хмельниччини впроваджуватимуть європейську систему цивільного захисту

Суспільство 1016
Громади навчатимуться розробляти проекти законодавчих пропозицій щодо системи місцевого цивільного захисту
Громади навчатимуться розробляти проекти законодавчих пропозицій щодо системи місцевого цивільного захисту. Фото: bezpeka.npu.edu.ua

Ініціатива впроваджується спільно з Асоціацією добровільних пожежних команд Республіки Польща.

Об’єднані територіальні громади Хмельниччини візьмуть участь в ініціативі «Вдосконалення системи цивільного захисту в об’єднаних громадах».

30 об’єднаних територіальних громад шести областей України були відібрані для участі в ініціативі «Вдосконалення системи цивільного захисту в об’єднаних громадах України» Програми «U-LEAD з Європою». Серед них – 5 громад Хмельниччини. Про це повідомляє прес-служба Хмельницької облдержадміністрації.
Ініціатива впроваджується спільно з Асоціацією добровільних пожежних команд Республіки Польща. Проект триватиме до кінця жовтня 2019 року.

Громади навчатимуться розробляти проекти законодавчих пропозицій щодо системи місцевого цивільного захисту та діяльності добровільних пожежних бригад, детальних місцевих планів безпеки за допомогою міжнародних та національних експертів, керівництво ОТГ готуватимуть для управління діяльністю в системі цивільного захисту та порятунку.

Відомо, що зі 147 претендентів до участі в ініціативі було відібрано 30 громад, серед яких 5 ОТГ з Хмельницької області: Колибаївська сільська ОТГ, Летичівська селищна ОТГ, Лісовогринівецька сільська ОТГ, Новоушицька селищна ОТГ та Старосинявська селищна ОТГ.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую