ye-logo.v1.2
5 Квітня, 2020

Хмельницьке відділення гемодіалізу безкоштовно отримає обладнання на 10 мільйонів гривень

Суспільство 2372
Міський голова Олександр Симчишин підписав меморандум щодо постачання обладнання та розхідних матеріалів для відділення гемодіалізу
Міський голова Олександр Симчишин підписав меморандум щодо постачання обладнання та розхідних матеріалів для відділення гемодіалізу. Фото: автора

Десять установок дадуть можливість забезпечити необхідну процедуру для 60-и хворих.

Сьогодні, 21 січня у Хмельницькому відбулося підписання меморандуму стосовно постачання обладнання для майбутнього відділення гемодіалізу, яке в травні має бути відкрите на базі Хмельницької міської лікарні.

«Внаслідок обговорень пропозицій, які були надіслані від бажаючих постачати обладнання та витратні матеріали для майбутнього відділення гемодіалізу, була обрана київська фірма ТОВ "Ренарт", яка запропонувала найвигідніші умови. Згідно підписаного меморандуму, товариство надає нам безкоштовано десять установок для проведення процедури гемодіалізу, а ми в свою чергу надаємо їм можливість постачати для нас витратні матеріали, на які потрібно 9,7 мільйона гривень», - розповів міський голова Олександр Симчишин перед підписанням меморандуму.

Директор фірми Ярослав Шатковський сказав, що вартість даного обладнання перевищує 10 мільйонів гривень.

«У цю суму входить десять найновіших установок та необхідні системи, які дадуть можливість готувати концентрати безпосередньо перед процедурою. Це в свою чергу дозволить для медичної установи економити кошти, які б витрачалися на зберігання рідких концентратів. Місто отримає об’єкт найсучаснішої інфраструктури, за допомогою якої невиліковно хворі зможуть отримати якісну процедуру у комфортних умовах та в зручний час», - розповів Ярослав Миколайович.

Підписання меморандуму відбулося у приміщені міської ради.

Десять установок дадуть можливість забезпечити необхідну процедуру для 60-и хворих. У нашому місті процедури гемодіалізу потребує 55 хмельничан.

«Довгий шлях під назвою «Відділення для проведення гемодіалізу у Хмельницькому» на фінішній прямій. Це питання довго не могло зрушити з місця – то приміщення не було, то персонал був не навчений, то обладнання немає. Тепер нарешті ми це все маємо. Єдиний і остаточний крок мають зробити депутати Хмельницької обласної ради, які на черговій сесії повинні виділити державні кошти у сумі 6,3 мільйона гривень на розхідні матеріали. Ми готові до співфінансування. З міського бюджету ми здійснили ремонт приміщення та забезпечили навчання персоналу. Окрім цього платитимемо заробітну плату працівникам. Сподіваємося, що вже у травні 2019 року у Хмельницькому відкриється таке очікуване для багатьох хмельничан відділення гемодіалізу», - зазначив Олександр Сергійович.

Читайте також: Відділення гемодіалізу в Хмельницькому: приміщення готове приймати пацієнтів

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Віддалена робота

  Так  Ні, дякую