ye-logo.v1.2
6 Серпня, 2020

Відділення гемодіалізу в Хмельницькому: приміщення готове приймати пацієнтів

Суспільство 1342
Майбутнє відділення гемодіалізу буде відрите у приміщені Хмельницької міської лікарні, по провулку Проскурівський,1
Майбутнє відділення гемодіалізу буде відрите у приміщені Хмельницької міської лікарні, по провулку Проскурівський,1. Фото: автора

У місті 74 жителі з хронічною нирковою недостатністю чекають на відкриття відділення гемодіалізу.

Довгий шлях під назвою «Відділення для проведення гемодіалізу у Хмельницькому» на фінішній прямій.

«В 2016 році до нас звернулися хмельничани, які мають хронічну ниркову недостатність. Вони декілька разів на тиждень  проходять процедуру гемодіалізу в Хмельницькій обласній лікарні. Часто, через велику чергу, їм доводиться проходити процедуру в лікарні у пізній час і навіть в ночі. Саме тому вони просили відкрити у міській лікарні відділення саме для жителів міста, які зможуть пройди необхідну процедуру гемодіалізу у зручний для кожного час. За два роки ми виділили приміщення, повністю його відремонтували, оплатити навчання персоналу і тепер чекаємо державних коштів у сумі 6,3 мільйона гривень, які мають буди виділені сесією обласної ради, на розхідні матеріали», - розповів міський голова Олександр Симчишин.

Майбутнє відділення гемодіалізу буде відкрите у приміщені Хмельницької міської лікарні, по провулку Проскурівський, 1. Раніше тут був приватний гінекологічний центр, який орендував приміщення. У відділенні буде розміщено п’ять апаратів для проведення гемодіалізу.

Міський голова Олександр Симчишин разом з заступником головного лікаря Хмельницької міської лікарні Михайлом Соболем оглянули відремонтоване приміщення для гемодіалізу.

«До 1 травня обіцяють нам виділити необхідні кошти для закупівлі необхідного обладнання. Після цього відбудеться конкурс на визначення надавача послуг і, цілком можливо, що з травня, хмельничани, які потребують гемодіалізу, проходитимуть цю процедуру в новому приміщенні», - зазначив міський голова.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення

Відпочивай і подорожуй

  Так  Ні, дякую