ye-logo.v1.2
25 Жовтня, 2020

Кам’янцю-Подільському офіційно передали статус Молодіжної столиці України

Суспільство 1326
Подія відбулася під час форуму «Ініціатива19», який об\'єднав представників активних громадських організацій
Подія відбулася під час форуму «Ініціатива19», який об'єднав представників активних громадських організацій. Фото: з фейсбуку Михайла Сімашкевича

Фінал конкурсу відбувся в грудні.

Сьогодні, 28 січня, в місті над Смотричем, відбулася урочиста передача статусу "Молодіжна Столиця 2019" від міста Львова місту Кам’янцю-Подільському. Подія відбулася під час форуму «Ініціатива19», який об’єднав представників активних громадських організацій, активістів та творчу молодь.

«Тепер наше місто - офіційно Молодіжна столиця України! Радий, що сьогодні маємо на форумі молодіжних ініціатив стількох гостей - Міністра молоді та спорту Ігоря Жданова, його заступника Олександра Ярему, голів правління українського інституту міжнародної політики та національної молодіжної ради України… І найголовніше - приємно бачити в залі захоплені обличчя найкращої, найактивнішої і найпатріотичнішої молоді, молоді Кам'янця-Подільського, яка робить наше місто таким яким воно є», - написав на своїй сторінці у фейсбуці мер Кам’янця-Подільського Михайло Сімашкевич.

Нагадаємо, 21 грудня, в Києві відбувся фінал конкурсу «Молодіжна столиця України-2018. За результатами виступів усіх фіналістів конкурсу, Наглядова Рада конкурсу визначила Молодіжну столицю України-2019 – нею став Кам’янець-Подільський.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую