ye-logo.v1.2

Дуже холодна зброя

Суспільство 3013

«Телеграф» пройшовся обласним центром та подивився, як у місті проводять боротьбу з бурульками та снігом

 Виявилося, що навіть у центрі міста над головами людей звисають сотні небезпечних льодяних об'єктів, які періодич­но зриваються з кількаметрової висоти…

Чим це може закін­читися для випадкового перехожого, одному Богу відомо… Принаймні, як нам повідомили у Хмельницькому міському травмпункті, за останній тиждень постраждалих від буру­льок в місті не було.

А МІЖ ТИМ…
За словами юриста Людмили Лущук, за кожним будинком, який знаходиться у відомстві установи або в приватній влас­ності, закріплені 20 метрів прилеглої території. Прибирати кригу, посипати дорогу піском, розгрібати замети і збивати бурульки зобов'язаний власник. Якщо він цього не робить і ви постраждали від бурульки або травмувалися, послизнув­шись, наприклад, поряд з кафе або магазином, у вас є усі шанси виграти справу в суді. Вам достатньо лише свідчень одного-двох свідків. А ще краще сфотографувати місце події.  Обов'язково зверніться до лікарні, щоб засвідчити травми. Зберігайте чеки з аптек та довідки з лікарні – все це дає практично безпрограшний шанс виграти справу в суді.
«Те ж стосується житлових будинків, які знаходяться на балансі ЖЕКів – пояснює пані Людмила. Якщо брила льоду намерзла на балконі, на козирку під'їзду і, тим паче, на даху будинку, самі мешканці не повинні її знімати – для цього пот­рібне спеціальне спорядження. Ви ж повинні тільки зробити заявку. Один примірник заявки ви відносите до комуналь­ної служби, інший, завізований, залишаєте собі. Це доказ того, що ви просили почистити дах».
 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую