ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

На правах реклами П'ять ідей подарунків для підлітка на свято

Суспільство 3639
Фото: Відпочинок в дитячому таборі доречний у будь-який період канікул.

Вибір подарунка залежить від вашої уяви.

Подарунки підліткам - важливе питання, на яке можна відповісти у безліч способів. Все залежить від вашої уяви та власного стилю привітань. Але якщо раптом ви розгубилися, ми підкажемо, які подарунки стануть чудовим доповненням свята для дітей 10-15 років.

Дитячий табір

Відпочивати в дитячих таборах на природі можна цілий рік, тому не важливо, коли в іменинника день народження - подарунок буде доречний і на літніх, і на будь-яких інших канікулах.

“Відпочинок у таборі на природі - це дозвілля, що вирішує багато проблему сучасних дітей у містах. По-перше, це перебування в екологічно чистому районі за містом, по-друге, цікаве та корисне дозвілля у новому оточенні. Дітям дуже подобаються ігри та майстер-класи, які проходять у таборі, та й спогади лишаються прекрасні,” - розказали спеціалісти з дитячого відпочинку Optima Tours.

Вишиванка

Це не просто національний костюм, а один з кодів української духовності, до якого слід привчати дітей з малого віку.

“Відомо, що одяг у стародавні часи виконував для людини роль оберегу. У наш час ним може стати вишиванка дитяча, підібрана за розміром та кольорами, що символізують хлопчачий або дівчачий стиль, регіон нашої країни або святковий чи повсякденний одяг,” - поділилися секретами майстри єтнічного одягу від бренду “ЕтноДім”.

Одяг

Чимало підлітків обожнюють отримувати у подарунок стильний одяг, аби круто виглядати серед друзів та відчувати себе упевнено. Модні джинси чи толстовка, куртка, прикольна футболка - це простий, але приємний спосіб проявити увагу до бажані дитини

“Підлітковий стиль відрізняється хаотичністю, це ніби гра в дорослий образ, але діти не вміють підбирати самі собі вбрання, тому батькам слід допомогти, підказуючи та привчаючи до гарного смаку в одязі, і подарунки - це добрий спосіб це зробити,” - вважають стилісти українського інтернет-магазина одягу Bolf.

Гаджет

Діти змалку мріють про власний айфон, ноутбук чи гаджети для доповненої реальності, але не всі батьки згодні дарувати їм дуже дорогу техніку. Однак дитина дорослішає і розширює свою відповідальність за речі, що їй дають батьки, тож чим ближче до повноліття, тим частіше батькам слід проявляти довіру та вчити своїх дітей відповідально та бережливо ставитися до техніки. Цікаві цифрові гаджети можна дібрати на будь-який гаманець, і дитина отримує не тільки омріяну гру чи засіб спілкування, а й буде вчитися самоконтролю та правильній поведінці в інтернеті.

Майстер-клас

Багато дітей у підлітковому віці отримують велике задоволення, коли вчаться чогось нового. Компетенція в певній сфері надає їм впевненості в собі, а заняття, де можна щось створити самостійно, просувають дитину на шляху до визначення себе в колі професій на майбутнє. Тож це корисно і весело!

Майстер-класи бувають найрізноманітніші:

-кулінарні

- піщана анімація

- танці

- малювання

- ізонитка

- скрапбукінг

- візаж

- миловаріння

- фотографія

- бізнес

- психологія

- фітнес тощо.

Ідей багато, використайте одну з них, і ваш підліток буде щасливий від подарунка, а ще більше від вашої уваги до його особистого свята!

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую