ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Тарифи на тепло, гарячу воду та вивіз сміття можуть змінитися

Суспільство 3568
Тарифи теплопостачальних підприємств у 2019 році можуть змінитися двічі
Тарифи теплопостачальних підприємств у 2019 році можуть змінитися двічі. Фото: uarp.org

Причина – ціна на газ та підвищення мінімальної заробітної плати.

Найближчими місяцями в Хмельницькому можуть здорожчати послуги з вивезення сміття, гарячого водопостачання та опалення. Утім, точної дати та нових цін у міській владі ще не називають. Кажуть, підраховують.

На сайті міської ради вже з’явився проект рішення «Про встановлення тарифів на послуги Хмельницького комунального підприємства «Спецкомунтранс» з вивезення побутових відходів». Щоправда, в ньому немає тарифів на вивіз сміття з розрахунку на одного мешканця. «Нині фахівці управління економіки ще рахують, наскільки може піднятися тариф, - каже Анатолій Нестерук, заступник міського голови Хмельницького. – Коли будуть надані усі розрахунки, то ми обов’язково їх оприлюднимо».

Тарифи на вивіз сміття можуть здорожчати на 20-30 відсотків. Та коли це станеться? За словами Анатолія Нестерука, не раніше березня, а то й квітня.

А з травня можуть подорожчати тепло та гаряча вода. «Адже з першого травня ціна на газ зростає на 15%, - пояснює Анатолій Макарович. – Тому ми вимушені вже вираховувати новий тариф, який будемо подавати на затвердження. Скажу більше – уряд планує ще й в жовтні підвищити ціну на газ для теплопостачальних підприємств. Якщо так буде, то нам доведеться знову переглядати тарифи, бо різницю ніхто ж не відшкодує. Приклад – цей опалювальний сезон, коли підвищили ціну на газ з листопада, а тарифи затвердили з січня. У підсумку «Хмельницьктеплокомуненерго» має борг перед «Нафтогазом» понад 40 мільйонів. А, якщо взяти до уваги останні роки три, через те, що нам не відшкодовували різницю в тарифах, то вже заборгували понад 200 мільйонів гривень».

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую