ye-logo.v1.2
13 Листопада, 2019

«Мисливців» за мотилем можуть оштрафувати

Олександр НІКІТІН Суспільство 919
На добу одна особа може добути не більше 100 грамів мотиля
На добу одна особа може добути не більше 100 грамів мотиля. Фото: Хмельницького рибоохоронного патруля

Порушників виявили в Городку.

На «гарячу лінію» Хмельницького рибоохоронного патруля надійшло повідомлення, що на водоймі у Городку невідомі виловлюють личинку хірономід - мотиля. Інспектори, які прибули на місце, виявили трьох місцевих жителів, які ловили даних водних безхребетних.

«Порушники перевищили добову норму вилову на 1 050 грамів. Збитки, завдані рибній галузі, склали 510 гривень», - повідомили в прес-службі Хмельницького рибоохоронного патруля. На них склали адміністративні протоколи за ч. 4 ст. 85 КУпАП (грубе порушення правил рибальства). Тепер чоловікам загрожує штраф від 340 до 680 гривень.

«Водні безхребетні охороняються законодавством. Зокрема, Правила любительського та спортивного рибальства чітко визначають, що на добу одна особа може добути не більше 100 грамів мотиля. Ловити його можна на водоймах загального значення для особистого користування. Перевищення зазначеної норми є порушенням, за яке передбачена адмінвідповідальність» - каже керівник рибоохоронного патруля Андрій Полудняк.

Інспектори закликають мешканців області, якщо вони стали свідками порушення правил рибальства, повідомляти про такі випадки на «гарячу лінію» Хмельницького рибоохоронного патруля. Телефони – (068) 384-98-10, (0382) 79-20-88.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую