ye-logo.v1.2

Вулицю Тернопільську перекриють ще на тиждень

Суспільство 1986
Вдень вулицю Тернопільську перекриватимуть
Вдень вулицю Тернопільську перекриватимуть. Фото: автора

Комунальники омолоджуватимуть дерева.

Від 4 до 15 лютого, з 8:00 до 17:00 години, омолоджуватимуть дерева на вулиці Тернопільській. Як повідомляють у міськраді, роботи проводитимуть на відрізку від вулиці Молодіжної до розворотного кола (зупинка «Завод «Катіон»).

«Рух тролейбусів в напрямку заводу Катіон вулицями Інститутською та Тернопільською (на відрізку від вулиці Молодіжної до зупинки "Завод "Катіон") скасовано. Розворот тролейбусів в напрямку міста здійснюватиметься через вулицю Тернопільську (на відрізку від вулиці Кам'янецької до вулиці Молодіжної), вулицю Молодіжну, вулицю Інститутську. Тролейбуси, що курсують за маршрутами №№ 7, 11, здійснюватимуть розворот в напрямку міста через Львівське шосе по вулиці Тернопільській», - йдеться у повідомленні міськради.

На період виконання робіт також буде збільшено кількість одиниць транспортних засобів на автобусному маршруті №52. Схеми руху автобусних маршрутів не змінюються, проте можливі зміни у графіках руху. Нагадаємо, що омолодження дерев на вулиці Тернопільській триває уже кілька тижнів.
 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую