ye-logo.v1.2
18 Жовтня, 2019

У Хмельницькому представили нового очільника Антимонопольного комітету

Олександр НІКІТІН Суспільство 2092
Олег Федорчук очолив Хмельницьке обласне відділення Антимонопольного комітету України
Олег Федорчук очолив Хмельницьке обласне відділення Антимонопольного комітету України. Фото: з архіву

Як і очікувалося, відділення очолив Олег Федорчук.

Офіційно - головою Хмельницького обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України призначено Олега Федорчука. Вчора, 6 лютого, його представили колективу відділення. Про це повідомляє прес-служба відомства.

Про те, що Олег Миколайович може очолити хмельницьких антимонопольників, було відомо ще в грудні минулого року. Адже він переміг у конкурсі, який проводив АМКУ.

Нагадаємо, Олег Федорчук у 2006-2008 роках був заступником голови Хмельницької облдержадміністрації Олександра Буханевича, а згодом і в Івана Гавчука. Із 2008 по 2010 роки працював першим заступником голови Державної податкової адміністрації у Хмельницькій області. До 2011 року був заступником керівника обласних податківців. У 2011 році пішов на пенсію. В червні минулого року був призначений директором комунального закладу «Центр організаційно-господарського забезпечення закладів освіти».

Згідно із декларацією, яку Олег Федорчук подав, як кандидат на посаду, він є власником ТОВ «Горинь Теплоінвест», яка зареєстрована в Ізяславі. Також задекларував частку власності двох квартир в Острозі і земельну ділянку в тому ж райцентрі Рівненської області. У селі Грузевиця Хмельницького району тимчасово безоплатно користувався квартирою та гаражем, власником якої є інша особа. Також має автівку «Нyundai Tucson», від пенсійного фонду отримав 93 868 гривень пенсії, у банківських установах має близько 20 тисяч гривень, і, приблизно, стільки ж зберігає готівкою в іноземній валюті.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую