ye-logo.v1.2
18 Жовтня, 2019

У Хмельницькому набирають команду для створення анімаційного фільму

Даша ПАСТЕРНАК Суспільство 755
Проект “Анімаційна лабораторія” переміг у програмі “Громадські ініціативи”
Проект “Анімаційна лабораторія” переміг у програмі “Громадські ініціативи”. Фото: автора

Учасниками проекту можуть стати люди, які вже мають напрацювання у художній сфері.

Вчора, 6 лютого, хмельничанам презентували неформальний освітній проект «Анімаційна лабораторія». Як зазначив керівник анімаційної студії Вадим Подзігун, цей проект для тих, хто мріє навчитись створювати анімацію на професійному рівні і стати частиною команди по створенню короткометражного анімаційного фільму в технології «стоп моушн».

Навчання триватиме протягом чотирьох місяців. За це час відібрані учасники освоять мистецтво анімації та створять спільний пластиліновий анімаційний фільм. «Хочемо набрати більш дорослу аудиторію і навчити їх анімації. У планах помістити учасників в реальні умови. Тобто, ми не просто будемо вчити їх анімації, а буде конкретне завдання по фільму, яке вони мають виконати, - каже Вадим. - Крім того, ми будемо пояснювати, як створюється анімація. Люди мають побачити процес зсередини, як працює вся команда. Така собі маленька студія по зйомці анімації, але в умовах максимально наближених до професійних».

У проект запрошують студентів художніх спеціальностей, художників, дизайнерів, відеографів, фотографів, випускників чи студентів позашкільних художніх закладів. В «Анімаційну лабораторію» планують набрати команду з трьох-чотирьох людей.

«Хотіли б бачити студентів. Думаю, їм буде цікаво. У нас є художні спеціальності в Хмельницькому, є дизайнери, художники. В майбутньому вони закінчать університет і такий напрямок їм має бути цікавий. Тут можна реалізувати себе в дизайні, малюванні та анімації. Також запрошуємо учнів старших класів, які відвідують позашкільні художні гуртки. Ну і звичайно чекаємо дорослих», - додає керівник анімаційної студії.

Набір триватиме до 17 лютого, а вже з початку березня розпочнеться навчання. Щоб подати заявку на участь, потрібно заповнити анкету. Заняття відбуватимуться тричі на тиждень. Перших два місяці навчання в проекті платні – 500 грн/міс. Далі безкоштовно.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую