ye-logo.v1.2
18 Січня, 2020

До Славути на два роки може приїхати волонтер із США

Наталя ГАРМАТЮК Суспільство 740
У Славуті готові прийняти волонтера Корпусу Миру
У Славуті готові прийняти волонтера Корпусу Миру. Фото: pec-kor.com.uа

В місті знайшли родини, які хочуть прийняти волонтера.

Славутська міська рада має намір взяти участь у проекті, що реалізує Корпус Миру США в Україні «Розвиток громад». За умовами проекту громадянин США проживатиме упродовж двох років в місті та передаватиме свій технічний досвід.

«Корпус Миру щороку відбирає міста, які висловлюють бажання прийняти волонтера із США. Але перш ніж податися на конкурс нам потрібно було знайти дві родини, які готові поселити його у своїх домівці. На щастя, нам це вдалося і ми встигли вчасно подати заявку на участь. Знаємо, що є багато інших міст-конкурентів, на результати очікуємо вже в травні», - розповідає головний спеціаліст відділу споживчого ринку та сфери послуг Славутської міськради Лілія Максімова.

За її словами, американський волонтер з університетською освітою працюватиме у міськраді й передаватиме свої знання. За свою діяльність волонтеру сплачуватимуть стипендію від Корпусу Миру. Окрім того, як носій мови,він допомагатиме шукатиме можливості участі міськради у різних іноземних грантових проектах та залучення інвесторів. Також планують проводити безкоштовні курси англійської мови для різних категорій населення та лекції з обміну українсько-американським досвідом.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую