ye-logo.v1.2
31 Травня, 2020

У Хмельницькому захворюваність серед школярів збільшилася на 11 відсотків

Суспільство 2664
Сьогодні рівень захворюваності на грип та ГРВІ серед школярів міста складає 13,5 відсотків
Сьогодні рівень захворюваності на грип та ГРВІ серед школярів міста складає 13,5 відсотків. Фото: з архіву

Однак, про запровадження карантину, мова не йде.

Минулого тижня у Хмельницькому на грип та ГРВІ захворіло 2 тисячі 707 осіб. Із них 1 тисяча 721 – діти до 17 років. Такі дані оприлюднив Лабораторний центр МОЗ у Хмельницькій області.

«Захворюваність дітей шкільного віку в порівнянні з минулим тижнем збільшилась на 11,7 відсотків. Питома вага дітей серед всіх захворілих складає 63,5 відсотка, 4,5 відсотка з них були госпіталізовані. Кількість хворих серед дорослого населення залишається на рівні минулого тижня. Показник захворюваності за 5-й тиждень становить 1018 на 100 тисяч населення, що на 2,3 відсотків нижче епідемічного порогу», - повідомили в Лабораторному центрі.

Сьогодні рівень захворюваності на грип та ГРВІ серед школярів міста складає 13,5 відсотків. Про це повідомила начальник відділу загальної середньої освіти та виховної роботи, Департамент освіти та науки Хмельницької міської ради Наталія Бакалюк. «Про запровадження карантину мова не йде, адже у всіх школах міста епідпоріг не перевищено», - каже освітянка.

Наразі в Хмельницькій інфекційній лікарні з діагнозом грип лікуються 16 хворих, 7 з яких діти. З гострими респіраторними вірусними інфекціями 33 пацієнти. Двоє осіб перебувають в реанімації через ускладнення хвороби.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Віддалена робота

  Так  Ні, дякую