ye-logo.v1.2
21 Лютого, 2020

До Дня всіх закоханих хмельницьким студентам організують «Швидкі побачення»

Суспільство 1407
Під час знайомства кожен учасник заповнить карту симпатій
Під час знайомства кожен учасник заповнить карту симпатій. Фото: ілюстрація nightlife.ca

«SPEED Dating» запланували на 15 лютого.

Цього дня 15 хлопців і 15 дівчат будуть мати можливість познайомитися і поспілкуватися між собою, знайти нову дружбу, а, можливо, і вічне кохання. Як розповів директор «Молодіжного центру» Владислав Гребенюк, в атмосфері романтичного свята учасники заходу зможуть знайти точки дотику, які в майбутньому зможуть їм допомогти розпочати нові відносини. 

«Найголовніше, чому саме такий підхід, тому що ми, як представники Молодіжного центру розуміємо, що сучасній молоді дуже важко знайомитися в такогому плані. Адже більшість знайомств проходить через соціальні мережі, каже Владислав. - А «SPEED Dating» ні до чого не зобов’язує і пропонує лише спілкування, приємні розмови та нові знайомства. У майбутньому такий досвід допоможе швидше знайомитися і вільніше себе почувати у спілкуванні з протилежною статтю».

«SPEED Dating» проходитиме так: дівчата сидять за столиками, до них підсідають хлопці. На спілкування дається чотири хвилини. Після цього хлопці пересідають за наступний столик, і по цій самій схемі ще декілька разів. Поки всі не перезнайомляться. Під час знайомства кожен учасник заповнить карту симпатій. За нею на наступний день організатори визначать пари, що співпали, саме вони (пари) будуть мати можливість отримати приємний сюрприз-побачення і подарунки.

На подію запрошують перш за все студентів. Щоб взяти участь у «Швидких побаченнях», потрібно заповнити реєстраційно форму. Дедлайну реєстрації немає, прийматимуть заявки до тих пір, покине набереться потрібна кількість учасників.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую