ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Рівень захворюваності на грип та ГРВІ серед хмельницьких школярів зростає

Суспільство 2384
Захворюваність дітей шкільного віку в порівнянні з минулим тижнем збільшилась на 8,4 відсотка
Захворюваність дітей шкільного віку в порівнянні з минулим тижнем збільшилась на 8,4 відсотка. Фото: coverpicture.com

Однак, про запровадження карантину, мова не йде.

Минулого тижня ( з 4 по 10 лютого) в обласному центрі на грип та ГРВІ захворіло 2797 осіб, із них 1963 – діти до 17 років. Про це повідомила лікар-епідеміолог Хмельницького міськрайонного відділу Державної установи «Хмельницький обласний лабораторний центр МОЗ України» Любов Петерчук.

«Захворюваність дітей шкільного віку, в порівнянні з минулим тижнем, збільшилась на 8,4 відсотка. Госпіталізовано 8 відсотків дітей від загальної кількості захворілих. Захворюваність серед дорослих, порівняно з минулим тижнем, зменшилась на 8,4 відсотка. Показник захворюваності за минулий тиждень на 100 тисяч населення становить 1053 особи, що на 1,9 відсотка нижче епідемічного порогу. З початку епідсезону проти грипу вакциновано 1059 осіб, серед всіх щеплених питома вага дітей становить 70,4 відсотка», - проінформувала медик.

Сьогодні рівень захворюваності на грип та ГРВІ серед школярів міста складає 12,2 відсотка. Про це повідомила виконувач обов’язків директора Департаменту освіти та науки Хмельницької міської ради Людмила Корнієцька. «Про запровадження карантину мова не йде, адже у всіх школах міста епідпоріг не перевищено», - каже освітянка.

Станом на 11 лютого в Хмельницькій інфекційній лікарні з діагнозом "грип" лікуються 18 хворих. «Двоє дітей 6 і 13 років перебувають в реанімаційному відділенні нашої лікарні. В однієї дитини є підозра на менінгоенцефаліт. Також побільшало випадків захворюваності на ГРВІ», - розповіла головний лікар Хмельницької інфекційної лікарні Оксана Підубна.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую