ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Консервний завод оштрафували на майже 4 мільйони гривень за неоформлених працівників

Суспільство 1927
Підміна трудових відносин обійдеться підприємству майже у 4 мільйони гривень
Підміна трудових відносин обійдеться підприємству майже у 4 мільйони гривень. Фото: news.dtkt.ua

Інспекція виявила 31 працівника без належного оформлення.

Управління Держпраці області під час інспекції винесено постанову про накладення штрафу на консервний завод у розмірі 3 мільйонів 880 тисяч 890 гривень. Як повідомляють в управлінні, підприємство використовувало працю 31 неналежно оформленого працівника.

«Під час проведення інспекції у цеху працювали близько 30 осіб у спецодязі, які виконували виробничі завдання та операції із виготовлення консервної харчової продукції. Роботодавець наддав документи названі «Договори про надання послуг (виконання робіт) (цивільно-правового характеру)», які неодноразово переукладалися із працівниками», - зазначають у Держпраці.

Додають, що зміст наданих документів передбачає матеріальну відповідальність сторін. Однак, поняття матеріальної відповідальності передбачено та чітко визначено лише нормами статтів 130 – 138 Кодексу законів про працю України.
 

Коментарі:

Віталій Українець 12.02.2019 18:58

Який завод?повний туман!

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую