ye-logo.v1.2
22 Лютого, 2020

Сесія Хмельницької міськради: більше сотні питань в прямому ефірі

Суспільство 6819

Підписатися на канал "Є" в Youtube

Хмельницькі депутати проведуть перше в цьому році зібрання.

У порядку денному чергової сесії Хмельницької міської ради 108 питань. Принаймні, така кількість значиться в опублікованому переліку на сайті міськради. Серед них і внесення змін до попередніх рішень, і прийняття нових, і земельні питання тощо.

На початку сесії депутати мають розглянути проект, якими пропонується затвердити «Угоду про підготовку кредитного фінансування», укладену між Європейським Банком Реконструкції та Розвитку, Хмельницькою міською радою та Хмельницьким комунальним підприємством «Спецкомунтранс». Вона, нагадаємо, передбачає отримання кредиту на 13 років на реконструкцію чинного сміттєзвалища та будівництво сміттєпереробного підприємства. Щоправда, сама угода на сайті міськради не оприлюднена.

Ще два питання (№№19 та 20) стосуються приватних підприємців. Рада розгляне порядок розміщення відкритих майданчиків для харчування біля закладів ресторанного господарства та розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності у парках і скверах міста.

Більше шести десятків проекті, які розглянуть депутати, стосуються земельних відносин у місті. Це і надання в оренду користування земельними ділянками, і припинення такого права.

Прямий ефір сесії Хмельницької міської ради сайт «Є» транслюватиме в прямому ефірі. Початок 13 лютого о 10.00.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую