ye-logo.v1.2
20 Серпня, 2019

Деклараційна кампанія на Хмельниччині: з‘явились перші офіційні мільйонери

Наталя ГАРМАТЮК Суспільство 2340
Деклараційна кампанія триває
Деклараційна кампанія триває. Фото: sud.ua

Понад 600 жителей області прозвітувати про доходи минулого року.

У ході кампанії декларування доходів, отриманих у 2018 році, декларації подали вже подав 641 житель Хмельницької області. Як повідомляють у фіскальній службі області, подоляни задекларували 88,6 мільйона гривень доходів.

«Серед декларантів двоє подолян зафіксували доходи в понад 1 мільйон гривень. Офіційні мільйонери заробили статки на продажу нерухомості майна та на отриманні дивідендів. Разом з тим, серед декларантів, вагому частку займають краяни, що бажають скористатися правом на податкову знижку, а саме 244 особи. Найактивніше декларують свої доходи жителі міст Хмельницький, Теофіполь, Старокостянтинів», - йдеться у повідомленні.

Фіскальники нагадують, що при направленні декларації засобами електронного зв’язку громадяни можуть скористатися новим електронним сервісом в «Електронному кабінеті», який передбачає часткове автоматичне заповнення декларації на підставі облікових даних платника, відомостей щодо нарахованих (виплачених) доходів, наявних в Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків та відомостей щодо об’єктів нерухомого (рухомого) майна.
 

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

  Так  Ні, дякую