ye-logo.v1.2

Підсумки дня: про землі Хмельницького, перші «жертви» TruCAMів і церковні переходи

Суспільство 2099
Яким був день 14 лютого, читайте в короткому огляді новин
Яким був день 14 лютого, читайте в короткому огляді новин. Фото: автора

Новини дня 14 лютого – у короткому підсумку.

Хтось сьогодні святкує День святого Валентина, а ось поліція працює - оприлюднили дані про перші «жертви» пристроїв «TruCAM». Як повідомляють у патрульній поліції області, за перші 3 дні контролю за швидкістю руху було виявлено та притягнуто до адміністративної відповідальності понад 30 порушників.

Тим часом у Хмельницькому вирішували у ці дні ситуацію із землями навколо міста. Днями на сесії депутати підтримали електронну петицію, яку подавали ще у вересні минулого року про те, щоб мікрорайон Грузевиця-2 ввести в межі міста. У Хмельницькій міській раді повідомили також, що планують розширити межі міста на 1 300 гектарів.

У церковній сфері теж є новини – ще три релігійні громади на Хмельниччині перейшли до Православної церкви України. Дві громади у Чемеровецькому районі – сіл Гусятин та Вільхівці, і ще одна – Деражнянського – села Галузинці.

А ось у сфері культури скоро з’явиться ще один Всеукраїнський фестиваль. Засновниця гурту «Лісапетний батальйон» запрошує до свого рідного села Пятничани гумористів та артистів із декількох країн. Фестиваль називатиметься «Лісапетфест 2019» і, як зазначала сама Наталя Фаліон, вона планує зробити яскраве шоу «у своєму стилі», тобто весело, з піснями і обов’язково – з велосипедами.

А поки до літа ще далеко, не забувайте, що цими вихідними – 15-17 лютого – весна «постукає у двері».
 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую