ye-logo.v1.2
23 Жовтня, 2019

Волонтера з Хмельниччини нагородили «гуманітарною» відзнакою (доповнено)

Ангеліна Мовчан Суспільство 1041
Відзнаку Анатолію Ференсу вручили у Городоцькій міській раді
Відзнаку Анатолію Ференсу вручили у Городоцькій міській раді. Фото: gorodocka-gromada.gov.ua

Відзнака «За гуманітарну участь в антитерористичній операції» поїхала у Городок.

Волонтер Анатолій Ференс із Городка тривалий час доставляє українським бійцям на Схід їжу, одяг, ліки, технічні засоби, обмундирування та багато інших необхідних речей на фронті. Днями йому вручили відзнаку «За гуманітарну участь в антитерористичній операції», повідомляє Городоцька міська рада.

Нагорода такого рівня цілком заслужена, кажуть у Городоцькій міській раді, адже Анатолій Ференс постійно їздить на схід України та всіляко допомагає нашим бійцям.

«Кожний з нас усвідомлює, що без таких людей, як Анатолій та його однодумці, які роблять усе можливе, щоб допомогти нашим бійцям, було б вкрай важко. Тому вітаємо вас із заслуженою нагородою», – зазначила, вручаючи відзнаку, секретар Городоцької міської ради Олена Гріх.

Доповнено: Також ще 30 учасників АТО з Городоцького району отримали відзнаки «За участь в антитерористичній операції». Городоцьким Героям нагороди вручив військовий комісар Юрій Попсуй. Разом із відзнакою воїнам вручено і грамоту. 

Довідка: Відзнаку Президента України «За гуманітарну участь в антитерористичній операції» встановлено з метою гідного відзначення працівників підприємств, установ та організацій, інших осіб, які залучалися або добровільно забезпечували проведення антитерористичної операції в Донецькій та Луганській областях, здійснювали волонтерську діяльність, перебуваючи безпосередньо в районі проведення антитерористичної операції у період її проведення.

 

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую