ye-logo.v1.2
13 Серпня, 2020

Понад 30 порушень за тиждень: інспектори вилучили десятки кілограмів риби та сіті

Суспільство 1139
Усю рибу вилучили
Усю рибу вилучили. Фото: із Фейсбуку

На порушників склали відповідні протоколи та акти.

У період з 8 по 14 лютого інспектори виявили 30 правопорушень рибоохоронного законодавства. Як повідомляє Хмельницький рибоохоронний патруль на сторінці у Фейсбуці, складено 27 протоколів з порушення правил рибальства та три за незаконний збут риби. Крім того, оформлено 12 актів виявлення та вилучення безхазяйного майна.

«Протягом цього часу у порушників вилучено 40 кілограмів водних біоресурсів та чотири незаконних знарядь лову. Сума збитків, завданих рибному господарству, склала 1 258 грн», - йдеться у повідомленні.

Так, 11 лютого на ринку у Летичеві двоє громадян реалізовували 9 кілограмів коропа, 12 кілограмів товстолоба та 10 кілограмів карася сріблястого без дозвільних документів. Того ж дня інспектори викрили порушника на річці Південний Буг, поблизу села Горбасів, Летичівського району. Чоловік займався риболовлею за допомогою сітки, загальною довжиною 50 метрів. Заборонене знаряддя лову вилучено до рішення суду.

«13 лютого було зафіксовано ще двох грубих порушників правил рибальства. Громадяни за допомогою сітки виловили майже три кілограми різної риби. Збитки рибному господарству становлять 663 гривень. Інцидент стався на річці Ушиця, поблизу Старої Ушиці. Крім цього, на ринку в Красилові місцевий житель реалізовував 7 кілограмів карася сріблястого без наявності дозвільних документів», - зазначають у рибоохоронному патрулі.
 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення

Відпочивай і подорожуй

  Так  Ні, дякую