ye-logo.v1.2
18 Січня, 2020

У Шепетівці модернізували ракетний комплекс, який замінить «Град»

Ірина ОЛІЙНИК Суспільство 1800
Автомобіль здатен розвивати швидкість понад 90 кілометрів на годину, до того ж він досить маневровий
Автомобіль здатен розвивати швидкість понад 90 кілометрів на годину, до того ж він досить маневровий. Фото: ukroboronprom.com.ua

Головна його особливість – цифрова система управління вогнем.

Державне підприємство «Шепетівський ремонтний завод», що входить до складу «Укроборонпром» провело випробування нової системи залпового вогню БМ-21 «Берест». 

Як повідомляє «Укроборонпром», Шепетівський ремонтний завод провів глибоку модернізацію реактивної системи залпового вогню. Новий комплекс має замінити старий радянський БМ-21 «Град», який наразі стоїть на озброєнні Збройних сил України. Автомобіль здатен розвивати швидкість понад 90 кілометрів на годину, до того ж він досить маневровий. Варто зазначити, що при виробництві цієї системи використовуються лише українські комплектуючі. Головна її особливість – цифрова система управління вогнем.

Додають, що завдяки новим технологіям, що інтегрують «Берест» в систему обміну інформацією на полі бою, розрахунок РСЗВ у режимі реального часу отримує точні координати противника, які в обробленому вигляді надходять з безпілотників. Це в рази підвищує точність і ефективність ведення вогню.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую