ye-logo.v1.2
13 Серпня, 2020

Учасники Революції Гідності розкажуть хмельничанам історії з Майдану

Суспільство 1727
У Хмельницькому згадають події п'ятирічної давнини
У Хмельницькому згадають події п'ятирічної давнини. Фото: ілюстрація maidanmuseum.org

Крім виступів «майданівців», хмельничанам покажуть фотовиставку і фільм про події на Євромайдані.

До п’ятої річниці Революції Гідності у Хмельницькому організовують проект «Зима, що нас змінила». Відбудеться захід завтра у виставковій залі школи образотворчого і декоративно-прикладного мистецтва. Для хмельничан підготували фотовиставку, виступи учасників Революції Гідності та перегляд документальної кінострічки.

Як розповів один з організаторів проекту, директор Молодіжного центру Владислав Гребенюк, імена запрошених спікерів поки що залишаються в таємниці. «Гості засекречені, щоб їхній вихід був більш яскравіший. Єдине, що скажу – ці люди були причетні до Революції Гідності. Їх буде троє. Вони підтримували цей рух, їздили в Київ на Майдан», - розповів Владислав.

У виставковій залі на час проекту розмістять більше півсотні фотографій, що показують атмосферність подій, пов’язаних із Майданом. Під час зустрічі відбудеться перегляд документального фільму «Зима, що нас змінила» про події, які відбувалися на Євромайдані під час Революції гідності.

Усіх охочих запрошують відвідати захід у вівторок, 19 лютого, у виставковій залі школи образотворчого і декоративно-прикладного мистецтва (вулиця Проскурівська, 67). Початок о 13:00. 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення

Відпочивай і подорожуй

  Так  Ні, дякую