ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Шаровечківську ОТГ оштрафували за відсутність офіційного сміттєзвалища

Суспільство 2295
На території громади немає діючого сміттєзвалища
На території громади немає діючого сміттєзвалища. Фото: з архіву

Громада не мала договорів про вивезення побутових відходів.

Держекоінспекція області виявила порушення вимог природоохоронного законодавства при поводженні з відходами Шаровечківської ОТГ. Про це повідомляють на сторінці у Фейсбуці установи.

«На території сільської ради діючі сміттєзвалища взагалі відсутні. На момент перевірки сільською радою не представлено договори на вивезення побутових відходів, не ведеться первинний поточний облік кількості, типу і складу відходів, що збираються, зберігаються, та видаляються. Не розроблено та не затверджено схему санітарного очищення населених пунктів та не забезпечено організацію роздільного збирання корисних компонентів відходів», - йдеться у повідомленні.

За виявлені порушення вимог природоохоронного законодавства голову Шаровечківської ОТГ притягнуто до адміністративної відповідальності та накладено 1700 гривень штрафу, також внесено припис для усунення виявлених правопорушень.
 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую