ye-logo.v1.2
20 Серпня, 2019

8-річна Даринка, якій збирали гроші на лікування, стала ангелом

Надія СВІНЦІЦЬКА Суспільство 17625
з сторінки Наталії Мороз у Фейсбуці
з сторінки Наталії Мороз у Фейсбуці. Фото: Дарина Мороз була ученицею школи мистецтв та учасницею зразкового дитячого фольклорного гурту «Берегиня»

У дівчинки був рак.

Вчора, 20 лютого, близько 19-ої години у Хмельницькій обласній лікарні померла 8-річна Дарина Мороз, якій збирали кошти на лікування. Дівчинка була ученицею школи мистецтв та учасницею зразкового дитячого фольклорного гурту «Берегиня».

«Даринка захворіла на початку лютого. Після здачі всіх аналізів, лікарі поставили страшний діагноз – рак. Останні свої дні Даринка перебувала у комі в реанімаційному відділенні Хмельницької обласної лікарні. Лікарі до кінця боролися за життя талановитої дитини, однак вона стала ангелом», – розповіла викладачка зразкового дитячого фольклорного гурту «Берегиня» Уляна Сідлецька.

Днями, на підтримку Дарини Мороз мав відбутися благодійний концерт, зібрані кошти від якого мали піти на лікування дівчинки. Концерт скасували...

Прощання з Даринкою Мороз відбудеться завтра, 22 лютого о 12:30 в навчально-виховному комплексі №10 (вулиця Водопровідна, 1), де навчалася дівчинка. Поховають Даринку на кладовищі у мікрорайоні Ракове.

Співчуваємо рідним та близьким!

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

  Так  Ні, дякую