ye-logo.v1.2
12 Серпня, 2020

Ще три парафії вирішили перейти до ПЦУ (ОНОВЛЕНО)

Суспільство 2202
На Хмельниччині вже 41 парафія перейшла з РПЦ до ПЦУ
На Хмельниччині вже 41 парафія перейшла з РПЦ до ПЦУ. Фото: radiosvoboda.org

Про це повідомив митрополит Антоній Махота.

Із підпорядкування РПЦ вирішили вийти громади на Городоччині та Ізяславщині.

Ще 21 лютого парафія на честь Покрови Божої Матері (село Христівка Ізяславського району), як написав на своїй стоірнці у «Фейсбуці» митрополит Антоній Махота, прийняла рішення перейти до Православної ценркви України. Щоправда, без священника.

А вчора, 23 лютого, відповідні рішення прийняли і парафія на честь Косми і Даміана (села Клубівка та Васьківці Ізяславського району - настоятель протеієрей Микола Назарчук), і парафія на честь Святої Тройці (села Велика Яромирка, Мала Яромирка та Завадинці Городоцького району). 

ОНОВЛЕНО о 17.30: За іншими даними, села Велика Яромирка, Мала Яромирка та Завадинці Городоцького район зберуться ще раз з питання переходу парафії до ПЦУ - 2 березня. Збори заплановані в приміщенні будинку культури Великої Яромирки.

Загалом, за підрахунками митрополита Антонія Махоти, на Хмельниччині після Об’єднавчого собору уже 41 громада перейшла до Православної церкви України (враховуючи парафію на честь Святої Тройці (села Велика Яромирка, Мала Яромирка та Завадинці Городоцького району). . 

Нагадаємо, нещодавно в селі Головчинці, що на Летичівщині, парафія на честь Казанської ікони Божої Матері перейшла до Православної церкви України.

 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення

Відпочивай і подорожуй

  Так  Ні, дякую