ye-logo.v1.2
1 Жовтня, 2020

В Старокостянтинові для реабілітації військових влаштовують сеанси арт-терапії

Суспільство 1835
Малювання фарбами дають змогу самовиразитись та заспокоїтись
Малювання фарбами дають змогу самовиразитись та заспокоїтись. Фото: З фейсбуку Сергія Жмурко

Вони дають змогу самовиразитися та заспокоїтися.

У військовому госпіталі Старокостянтинова проводять психологічну реабілітацію учасників бойових дій. Минулоріч тут прийняли на стаціонарне лікування близько 3 тисяч пацієнтів. Наразі у відділені психоневрологічної реабілітації проходять лікування та відновлення здоров’я військовослужбовці з військових підрозділів та частин, що виконували бойові завдання у складі сил ООС.

Як зазначає голова ГО «Учасники АТО міста Старокостянтинова» Сергій Жмурко на своїй сторінці у фейсбуці, разом з традиційною медикаментозною терапією при лікуванні військові медики практикують і заняття-спілкування в групах та сеанси художньої арт-терапії. За словами лікарів госпіталю, краще підтримати свого побратима може тільки той, хто пройшов з ним однаковий шлях і розмовляє з ним «однією мовою». Тож саме під час групових занять, сеансів пацієнти мають змогу відкритись та допомогти один одному подолати кризові ситуації.

Користуються популярністю у пацієнтів відділення і сеанси художньої арт-терапії. Взявши вперше в руки пензлик пацієнти відділення малюють фарбами на перший погляд прості картинки, які дають змогу їм самовиразитись та заспокоїтись.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую