ye-logo.v1.2
23 Серпня, 2019

У Славуті через сказ подекуди вводять карантинні заходи

Ірина ОЛІЙНИК Суспільство 860
Жінку покусав безпритульний кіт, який мешкав на території подвір'я
Жінку покусав безпритульний кіт, який мешкав на території подвір'я. Фото: unn.com.ua

В безпритульного кота, який покусав мешканку міста, виявили сказ.

У Славуті на засіданні протиепізоотичної комісії, яка відбулася сьогодні, 1 березня, було прийнято рішення ввести низку карантинних заходів через сказ. Зокрема, запроваджено карантинні обмеження в межах вулиць Кузовкова-Соборності та загрозливої зони в межах села Ташки і лісових угідь прилеглих населених пунктів. Про це повідомляє прес-служба Славутської міської ради.

Зокрема, зазначається, що на засіданні протиепізоотичної комісії йшлося про ускладнення епізоотичного стану щодо захворювання тварин на сказ у місті Славута. Так, одна з надзвичайних ситуацій сталася на вулиці Соборності. Жінку покусав безпритульний кіт, який мешкав на території подвір’я. До цього інциденту чотирилапого весь час підгодовували. Згідно із результатами дослідження Хмельницької регіональної державної лабораторії Держпродспоживслужби у тварини підтвердили сказ.

У міськраді нагадують, що не варто втрачати пильності при поводженні з тваринами, особливо з безпритульними. А також нагадують про необхідність проведення щорічних щеплень проти сказу домашнім тваринам.

Сказ - небезпечна інфекційна хвороба, яка передається від хворих тварин людям через укуси, подряпини чи ослинення. Вона супроводжується тяжким ураженням центральної нервової системи та може мати летальний наслідок. Найчастіше сказ переносять тварини. Єдиним захистом від хвороби є антирабічні щеплення.

Нагадаємо, нещодавно на Кам’янеччині зафіксували два випадки сказу.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

  Так  Ні, дякую