ye-logo.v1.2
13 Серпня, 2020

100 днів у полоні: рідні українських моряків відзняли зворушливе відео

Суспільство 2384
24-х військовополонених уже три місяці утримують в Російській Федерації
24-х військовополонених уже три місяці утримують в Російській Федерації. Фото: depo.ua

Серед полонених – наш земляк з Шепетівки Сергій Цибізов.

100 днів в полоні: сьогодні український омбудсмен Людмила Денисова на своїй сторінці в соціальних мережах оприлюднила відео в підтримку наших військовополонених. Нагадаємо, члени екіпажів катерів «Нікополь» і «Бердянськ», а також буксира «Яни Капу», захоплені в листопаді 2018 року біля берегів окупованого Криму, вже 100 днів перебувають в полоні в Росії. Серед полонених моряків – наш земляк з Шепетівки Сергій Цибізов.

«Сьогодні 100 днів, як українські моряки знаходяться в російському полоні. Україна разом з усіма цивілізованими країнами світу закликає РФ до дотримання норм міжнародного гуманітарного права, зокрема, норм Женевської Конвенції 1949 року. Наші хлопці є військовополоненими і РФ зобов'язана їх звільнити!» - зазначає омбудсмен Людмила Денісова.

За її словами, рідні українських військовополонених зняли знали відео власноруч. Головний меседж: «Свободу українським морякам!» «Це важливі слова. Їх повинні чути і повторювати всі, кому не байдужа доля 24-х військовополонених, яких уже три місяці утримують в РФ», - додає омбудсмен.

 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення

Відпочивай і подорожуй

  Так  Ні, дякую