ye-logo.v1.2

В одному з мікрорайонів Хмельницького знайшли бомбу часів Другої світової війни

Суспільство 4970
У місті Хмельницький за добу піротехніки вилучили  три боєприпаси часів Другої світової війни
У місті Хмельницький за добу піротехніки вилучили три боєприпаси часів Другої світової війни. Фото: ілюстрація dsns.gov.ua

А на березі озера в Дубово виявили снаряд.

У місті Хмельницький за добу піротехніки вилучили три боєприпаси часів Другої світової війни. За оперативною інформацією Головного управління ДСНС в області, учора 04 березня, о 12.00 до рятувальників надійшло повідомлення про те, що під час проведення земляних робіт на березі озера мікрорайону Добово по вулиці Расковій виявлено один 45 міліметровий артилерійський снаряд часів Другої світової війни.

Того ж дня ще один боєприпас піротехніки вилучили поблизу житлового будинку на вулиці Будівельників, 3. А під вечір, о 18.00 піротехнікам повідомили про ще одну небезпечну знахідку. Під час проведення земляних робіт за стадіоном по вулиці Курчатова було виявлено одну авіабомбу САБ-100 часів Другої світової війни.

У ДСНС додають, що усі боєприпаси вилучені та знешкоджені, та нагадують, під час виявлення вибухонебезпечних предметів в жодному разі не беріть їх до рук, не переносьте, не розбирайте. Одразу повідомте про знахідку за номером телефону "101".

 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую