ye-logo.v1.2
14 Жовтня, 2019

Що робитиме «перезапущена» Агенція регіонального розвитку за півмільйона бюджетних коштів

Ангеліна Мовчан Суспільство 1171
Нагядова рада прийняла рішення про керівника одноголосно
Нагядова рада прийняла рішення про керівника одноголосно

Вчора наглядова рада затвердила керівника Агенції.

Сама ж агенція була створена ще у квітні 2016 року, повідомляє Хмельницька обласна рада. Але з того моменту і до лютого 2019 року на її фінансування не було виділено жодної гривні, а інтереси замовника представляв голова Хмельницької облради Михайло Загородний.

Сьогодні ж наглядова рада Агенції регіонального розвитку (АРР) затвердила кандидатуру Романа Примуша на посаду керівника агенції. До цього він був заступником голови обласного територіального відділення Антимонопольного комітету.

Як зазначив Михайло Загородний, агенцію регрозвитку варто перезапустити. До того ж, у лютому, на позачерговій сесії, на діяльність АРР депутати виділили з обласного бюджету 500 тисяч гривень.

«Для нас головне – побачити результативність роботи Агенції регіонального розвитку у напрямку створення розвиткових проектів. Керівник Агенції має зосередити роботу на модеруванні та генерації креативних ідей щодо ефективного використання грандових коштів з метою впровадження масштабних проектів для області. Окрім того, важлива динаміка написання проектів для об’єднаних територіальних громад та навчання їх представників», – зазначив Михайло Загородний.

Новопризначений керівник (крайній з правого боку у лівому ряду)  зазначив, що основними напрямками діяльності АРР буде залучення інвестиційних коштів та підготовка реальних проектів для вирішення проблем об’єднаних територіальних громад.
 

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую