ye-logo.v1.2
14 Грудня, 2019

У Хмельницькому відбувся вечір пам’яті загиблого Героя із позивним «Балу»

Даша ПАСТЕРНАК Суспільство 1085
Повернувшись з фронту, Андрій Іванович активно займався громадською діяльністю та справами ветеранів АТО
Повернувшись з фронту, Андрій Іванович активно займався громадською діяльністю та справами ветеранів АТО. Фото: з архіву редакції

Воїн Андрій Рибцов боронив незалежність Української держави від російської агресії.

Вечір пам’яті відбувся в приміщенні Хмельницької дитячої школи мистецтв. Згадати Андрія Івановича Рибцова завітали побратими, з якими «Балу» захищав Україну, волонтери, небайдужі хмельничани. Про це повідомляють у прес-службі міської ради.

«Кадровий військовий не захотів залишатися в тилу і добровольцем пішов на фронт, щоб не тільки захищати Українську державу, але й навчати та оберігати молодих хлопців, які були у нього в підпорядкуванні, - йдеться у повідомленні. - За словами дружини Наталі, для Андрія Івановича найстрашнішим було втратити когось із бійців. Завдяки його вмілому командуванню жоден військовий з його артбатареї не загинув, перебуваючи більше року під вогнем».

Бойові побратими згадували, як Андрій Іванович ніколи не хизувався своїми вчинками, але саме під його командуванням у листопаді 2014 року було розгромлено переправу через річку Кальміус, знищено велике скупчення ворожих військ, які вже переправлялись, готувались до переправи, а також, тих, що підходили до переправи. «Завдяки цьому було зірвано наступ противника на Маріуполь. Під його командуванням було знищено 4 з 6 російських ракетних установки «Град», котрі обстріляли 24 січня 2015 року район Східний на околиці Маріуполя», - додають у міськраді.

Багато добрих слів було сказано на адресу «Балу» від людей, з якими він ділив фронтове життя, і від тих, хто зустрічався із ним в мирному житті. Усі наголошували, що це була людина із сильним характером, вмінням приймати рішення та брати відповідальність.

Нагадаємо, Андрій Іванович проходив службу по мобілізації в період з серпня 2014 року по серпень 2015 року в 79 десантно-штурмовій бригаді, був нагороджений орденом Богдана Хмельницького III ступеня. Він відомий волонтер, голова Хмельницької Спілки учасників бойових дій, Хмельницької обласної філії ГО «Українська асоціація інвалідів АТО». Андрію Івановичу було 56 років. Помер від обширного інфаркту. Поховали артилериста «Балу» на Алеї Слави кладовища у мікрорайоні Ракове. 

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую