ye-logo.v1.2
16 Грудня, 2019

З початку місяця хмельницькі рибоохоронці зафіксували десять порушень

Даша ПАСТЕРНАК Суспільство 1521
Хмельницький рибоохоронний патруль закликає громадян дотримуватись Правил любительського і спортивного рибальств
Хмельницький рибоохоронний патруль закликає громадян дотримуватись Правил любительського і спортивного рибальств. Фото: з сторінки Фейсбук Хмельницького рибоохоронного патруля

Браконьєри завдали збитків рибній галузі на 1300 гривень.

У період з 1 по 11 березня інспектори Хмельницького рибоохоронного патруля зафіксували 10 порушень законодавства у сфері охорони водних біоресурсів. Як повідомлють рибоохоронці, було вилучено 27 кілограм водних біоресурсів. Також вилучили 9 заборонених знарядь лову загальною довжиною 335 метрів.

«П’ятого березня рибоохоронці виявили місцевого жителя, який добував водні біоресурси забороненим знаряддям лову – сіткою. Інцидент трапився на річці Гнилий рів в угіддях Славутського УТМР. Чоловік добув 17 карасів сріблястих», - повідомляють рибоохоронці.

Наступного дня інспектори викрили ще одного порушника, який рибалив за допомогою забороненого знаряддя лову. Випадок зафіксували на річці Збруч в районі селі Курівка Городоцького району. «Восьмого березня інспектори Хмельницького рибоохоронного патруля виявили аналогічне порушення. Ситуація сталась на річці Мукша Кам’янець-Подільського району», - додають в управлінні.

10-го березня інспектори виявили місцевого жителя, який ловив рибу сіткою. Задокументували порушення на річці Гнилий рів. Під час обстеження сітки патрульні виявили дев’ять екземплярів плітки.

На всіх порушників були складені адміністративні матеріали за частиною 4 статті 85 Кодексу України про адміністративні правопорушення – грубе порушення правил рибальства. Матеріали направлені до суду, а заборонені знаряддя вилучені.

«Протягом цього часу державні інспектори виявляли незаконний збут водних біоресурсів на ринках області. Зокрема такі порушення задокументували в місті Хмельницький та місті Волочиськ. Громадяни намагались продати без документів: 15 кг коропа та 1 кг карася. На всіх осіб були складені протоколи», - зазначає рибоохоронний патруль..

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую