ye-logo.v1.2
14 Серпня, 2020

У Хмельницькому за допомогою мобільного додатку рахуватимуть бездомних чотирилапих

Суспільство 2394
Волонтери робитимуть фото фіксацію тварини та короткий опис – масть, вік, стать, район проживання
Волонтери робитимуть фото фіксацію тварини та короткий опис – масть, вік, стать, район проживання. Фото: ілюстрація joyreactor.cc

Усі данні про тварин вноситимуться до електронної бази.

У Хмельницькому планують перерахувати безпритульних собак. За зразок використають систему львівського волонтера Віктора Копача. За підрахунок бездомних чотирилапих візьмуться волонтери, які за допомогою спеціального мобільного додатку вноситимуть дані про тварин на визначених ділянках міста, повідомляє «Поділля центр». Відтак, буде легше відслідкувати результати роботи над впровадженням програми їх стерилізації та вакцинації, а також міграцію чотирилапих.

«Волонтери робитимуть фото фіксацію тварини та короткий опис – масть, вік, стать, район проживання. Усі ці данні вноситимуться до електронної бази. У подальшому можна буде простежити міграцію тварини», - зазначає начальник відділу благоустрою міста управління житлово-комунального господарства Тетяна Циб.

Подібна програма уже кілька років поспіль діє у Львові. За допомогою мобільного додатку волонтери фотографують кожну побачену безпритульну тварину та вносять дані про її місце перебування, а також додають візуальний опис. Це дає змогу робити висновки не лише про кількість бездомних чотирилапих в місті, а й про те, скільки, зокрема, тварин потребують стерилізації.

 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення

Відпочивай і подорожуй

  Так  Ні, дякую