ye-logo.v1.2
13 Грудня, 2019

У Хмельницькому двом добровольцям – учасникам АТО вручили сертифікати на отримання житла

Даша ПАСТЕРНАК Суспільство 2189
 Хмельницьких добровольців – учасників АТО нагородили відзнаками
Хмельницьких добровольців – учасників АТО нагородили відзнаками. Фото: автора

Відзнаку «Воля і мужність» отримали майже два десятки добровольців.

Сьогодні, 14 березня, у День українського добровольця в обласному центрі відзначили та нагородили учасників АТО. Військовим, які добровільно пішли воювати на Схід, вручили відзнаки, подарунки та два сертифікати на отримання грошової компенсації для придбання житла.

Загалом на зустріч до міської ради запросили більше 20 військових. За вийняткову мужність і відвагу при виконанні військового обов'язку та з нагоди відзначення Дня українського добровольця нагороджено почесною відзнакою міського голови «Воля та мужність» і надано матеріальну винагороду 19-ти добровольцям.

«Доброволець – це людина доброї волі, яка через власні переконання, через власну позицію захищає державу, беручи участь у воєнних діях чи здійснюючи волонтерську допомогу, - сказав міський голова Олександр Симчишин. – Сьогодні ми вже традиційно відзначаємо достойних хлопців відзнакою «Воля і мужність». Це нагарода, яку ми поза минулого року запровадили у місті Хмельницький».

Вперше у День добровольців двоє хмельницьких добровольців – учасників АТО отримали сертифікати на грошове відшкодування вартості житла. Ними стали Ігор Гонтар й Андрій Кайдан.

«Ми постійно намагаємося допомогати достойним хлопцям у покращенні житлових умов. На сьогодні вже більше ста квартир або компенсацій в місті Хмельницькому було вручено сім’ям загиблих Героїв та інвалідам 1-3 групи. Ми вирішили, що до Дня добровольця теж буде справедливо, якщо будемо робити такі подарунки», - додав Олександр Сергійович.

Після завершення офіційної частини добровольці мали нагоду поспілкуватись із міським головою у зеленій залі міськради.

Нагадаємо, вранці до Дня добровольця хмельницькі спецпризначенці влаштували флешмоб на залізничному вокзалі.

День українського добровольця відзначають з 2017 року.

 Добровольців привітали музичною композицією.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую