ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

На вечорі-спомині у Хмельницькому вшанують загиблого 17-річного айдарівця

Суспільство 7416
 Назар Якубовський спочиває на кладовищі у Шаровечці
Назар Якубовський спочиває на кладовищі у Шаровечці. Фото: з архіву редакції

Айдарівець Назар Якубовський загинув у вересні 2014 року на Луганщині.

Вечір-спомин, присвячений світлій пам’яті Героя російсько-української війни, бійця 24-го батальйону територіальної оборони "Айдар" Назара Якубовського відбудеться сьогодні, 15 березня. Захід пройде у приміщенні Хмельницького палацу творчості дітей та юнацтва. Початок о 16:00. Про це повідомляють у прес-службі міськради.

Як зазначається у «Книзі пам’яті», боєць загинув 5 вересня 2014 року в бою з російськими диверсантами біля Луганського гольфклубу в районі села Цвітні Піски, Слов'яносербського району, Луганської області. Тіло Назара вдалось ідентифікувати після експертизи ДНК.

Прощання з загиблим айдарівцем відбулося аж 26 березня 2015 року. Зі сльозами на очах, молитвами та вигуками “Герої” тоді на майдані Незалежності віддали останню шану бійцям батальйону “Айдар” - 31-річному Вадиму Шалатовському і 17-річному Назару Якубовському. Похований боєць на кладовищі у Шаровечці.

Назар Якубовський нагороджений нагрудним знаком «За оборону Луганського аеропорту» (посмертно), відзнакою "Народний Герой України" (посмертно), Почесною відзнакою міської громади «Мужність і відвага» жителів міста Хмельницького (посмертно). Рішенням Хмельницької міської ради бійцю присвоєно звання "Почесний громадянин міста Хмельницького" (посмертно).

 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую