ye-logo.v1.2
23 Серпня, 2019

Для хмельницьких студентів організують Школу волонтера

Даша ПАСТЕРНАК Суспільство 885
Школа волонтера триватиме протягом 26-28 березня
Школа волонтера триватиме протягом 26-28 березня. Фото: з архіву редакції

Учасники Школи в подальшому будуть задіяні у масштабних подіях нашого міста.

Незабаром у Хмельницькому стратує нова Школа волонтерів. Щоправда, цього разу вона триватиме не місяць, як у попередні рази, а лише три дні. За цей час організатори Школи планують розповісти слухачам про основні напрямки волонтерства та основи проектного менеджменту.

Як зазначив директор «Молодіжного центру» Владислав Гребенюк, нова Школа Волонтера покликана активізувати волонтерський рух серед студентської молоді.

«Це буде не стандартна Школа волонтера, а так звана її «демоверсія». Раніше до проекту ми залучали школярів, тепер будемо орієнтуватися на студентів. На перший раз це буде три дні. Потрібно врахувати плюси і мінуси, щоб максимально адаптувати нову програму, - каже Владислав. – За три дні ми розглянемо три напрямки волонтерства: соціальний, проектний і поговоримо про національно-патріотичне виховання».

Загалом до Школи волонтера планують набрати 40 студентів. Після триденного навчання слухачі отримають дипломи, а в майбутньому зможуть активно долучатися до волонтерської діяльності у місті. Розпочнеться курс 26-го березня. Щоб взяти участь у Школі волонтера, потрібно зареєструватися за посиланням. Участь безкоштовна.

Крім того, організатори додають, що повноцінну Школу волонтера планують організувати вже цієї весни.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

  Так  Ні, дякую