ye-logo.v1.2
18 Серпня, 2019

Хмельничан запрошують допомогти прибрати береги водойм

Даша ПАСТЕРНАК Суспільство 1131
Акція присвячена Всесвітньому дню води
Акція присвячена Всесвітньому дню води. Фото: ілюстрація transkarpatia.net

Містяни можуть визначити найбільш забруднені локації, які потребують прибирання.

Всеукраїнську акцію «Чисті водойми - екологічно здорова країна» проведуть до Всесвітнього дня води. У суботу, 23 березня, працівники Держрибагентства та його територіальних управлінь вийдуть на прибирання берегів водойм у всіх регіонах України. Про це повідомляють у прес-службі Хмельницького рибоохоронного патруля.

«Чиста вода - запорука здорового життя. Від її якості залежить чисельність і популяція водних біоресурсів. Запрошуємо громадськість, усіх, хто готовий допомогти очистити береги водойм від сміття долучитись до нашої акції», - йдеться у повідомлені.

Для того, щоб визначити місця, де прибережні смуги водойм найбільш забруднені сміттям і потребують прибирання, рибалок та усіх небайдужих хмельничан просять ставити хештег #чистіводойми у своїх постах та писати коментарі з фото та геолокаціями під цим постом. За результатом, усі місця будуть нанесені на карту та визначені ділянки для прибирання.

Акція відбудеться 23 березня о 10 годині.

Нагадаємо, також хмельничанам пропонують долучитися до всесвітнього екологічного челенджу під назвою «#Trashtag». Суть челенджу: люди роблять фотографії засміченої місцевості на природі, а потім беруться за її прибирання. Коли сміття прибране, учасники челенджу роблять новий знімок для порівняння і викладають обидві фотографії в мережу під хештегом #trashtag.

 

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

  Так  Ні, дякую