ye-logo.v1.2
19 Жовтня, 2019

У Хмельницькому рятувальникам вручили житло та пожежно-рятувальну техніку

Ірина ОЛІЙНИК Суспільство 1866
Рятувальникам перезентували нову пожежно-рятувальну техніку, житло та вручили службові нагороди
Рятувальникам перезентували нову пожежно-рятувальну техніку, житло та вручили службові нагороди. Фото: автора

Надзвичайники отримали 13 спецавтомобілів та ключі від 21 квартири.

Сьогодні, 22 березня, 21 родина працівників Головного управління ДСНС в Хмельницькій області отримала нове службове житло у багатоквартирному будинку в Раково. Окрім того, рятувальникам перезентували нову пожежно-рятувальну техніку та вручили службові нагороди. Передавати усе це приїхав голова Державної Служби з надзвичайних ситуацій України Микола Чечоткін, очільники області та Хмельницького.

До урочистої миті на плацу вишикували усю нову техніку, яку передали в користування рятувальникам міста та районів.

«Це надзвичайно приємна подія, адже рятувальники Хмельниччини стають потужнішими в боротьбі з надзвичайними ситуаціями», - зазначив Микола Чечоткін. Надзвичайникам області він передав ключі від п’яти нових, укомплектованих усім необхідним обладнанням пожежно-рятувальних автомобілів вартістю понад 25 мільйонів гривень.

Рятувальникам перезентували нову пожежно-рятувальну техніку.

Окрім того, очільники області передали надзвичайникам ще 5 спеціалізованих легкових автомобілів, спеціальний автомобіль зі снігоочисним шнекоротором, мобільну аварійну освітлювальну установку та чимало захисного одягу, панорамних масок, апаратів для захисту органів дихання та зору. Ключі від ще двох спеціалізованих пожежно-рятувальних автомобілів ДСНС-никам вручив міський голова Олександр Симчишин. Зазначив, що це подарунок рятувальникам від хмельницької громади на знак подяки за щоденну якісну та оперативну допомогу містянам.

   

Від міста Хмельницький підрозділи ДСНС отримали 2 спеціалізованих автомобілі – пожежно-штабний на базі автомобіля Renault Master та аварійно-рятувальний на базі автомобіля Ford Ranger.

Загалом, підрозділи ДСНС міста та області отримали 13 нових пожежно-рятувальних та спеціальних автомобілів.

Та чи не найхвилюючим моментом стало вручення ключів родинам рятувальників від нового помешкання. Квартири отримали рятувальники з багаторічним стажем, молоді родини, учасники АТО, учасники ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи, віддані роботі працівники…

Ключі від квартир отримала 21 родина рятувальників.

Микола Чечоткін зазначив, що протягом останніх декілька років житло в Хмельницькому отримали вже 58 родин рятувальників. Ще 21 родина – саме сьогодні.

Під житло для надзвичайників перебудували колишнє овочесховище. На ці потреби держава виділила 10 мільйонів гривень. Поряд під багатоквартирний будинок для надзвичайників планують реконструювати ще одне приміщення.

Голова Державної Служби з надзвичайних ситуацій України Микола Чечоткін вручав ключі від спецтехніки та відомчі нагороди.

 

Сертифікати та ключі від техніки отримали рятувальникам міста та районів.

А також їм вручили захисний спецодяг...

Чи не найхвилюючим моментом стало вручення ключів родинам рятувальників від нового помешкання.

Під житловий будинок реконструювали колишнє овочесховище.

Квартири отримала 21 родина.

 

Сім'я Бевзюків чекала на власне житло 10 років. Нині, зізнаються, щасливі.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую