ye-logo.v1.2
10 Квітня, 2020

У Хмельницькому вшанували пам’ять В’ячеслава Чорновола

Суспільство 1160
25 березня 1999 року в автокатастрофі зигинув В'ячеслав Чорновіл
25 березня 1999 року в автокатастрофі зигинув В'ячеслав Чорновіл. Фото: автора

В'ячеслав Максимович загинув 20 років тому в автокатастрофі.

Сьогодні, 25 березня, декілька десятків хмельничан із квітами в руках зібрались біля пам’ятника В'ячеславу Чорноволу. Саме цього дня 20 років тому в автокатастрофі загинув відомий провідник українського національно-демократичного визвольного руху.

«Ми згадуємо сьогодні В'ячеслава Чорновола. Тоді був 1999 рік, сьогодні - 2019. 20 років минуло із дня трагедії. Він загинув за нез'ясованих обставин в автокатастрофі на шосе під Борисполем напередодні президентських виборів. Влада виступала проти нього, і я в якісь мірі, їй все вдалося», - зазначив голова Хмельницької обласної організації «Народного Руху України» Ігор Клюс.

Як розповів заступник Хмельницького міського голови Анатолій Нестерук, спілкувався із В'ячеславом Чорноволом лише раз – у 1991 році напередодні виборів. Тоді ще кандидат у президенти справив на нього величезне враження.

Декілька десятків містян прийшли вшанувати пам'ять В'ячеслава Чорновола.

«Мені вдалося з Чорноволом один раз спілкуватися, коли він приїжджав до Кам'янця-Подільського, як кандидат у президенти. Він справив на мене велике враження як людина-патріот. Стільки років по таборах — це важко уявити, а він це пройшов. Ми багато в чому йому завдячуємо», - додав Анатолій Макарович.

Хмельничани поклали квіти до пам'ятника.

Після невеликих промов, громадськість заспівала гімн України та поклала квіти до меморіалу. Пам'ятні заходи продовжились у Хмельницькій ЗОШ №18, котрій присвоєно ім'я В'ячеслава Чорновола.
 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Віддалена робота

  Так  Ні, дякую