ye-logo.v1.2
10 Квітня, 2020

Маршем та виставкою техніки у Хмельницькому святкували п'яту річницю створення Нацгвардії

Суспільство 2680
Нацгвардійці пройшлись урочистим маршем
Нацгвардійці пройшлись урочистим маршем. Фото: автора

Урочистості відбулись на головній площі міста.

П’ять років тому, після перейменування та реформування Внутрішніх військ МВС України у Національну гвардію, 26 березня відзначається День Національної гвардії України. На майдані Незалежності у міста з нагоди свята нацгвардійці військової частини 3053 демонстрували військову техніку та під акомпанемент оркестру пройшлись урочистим маршем.

«Сьогодні ми демонструємо автомобіль виготовлений на базі «КрАЗ». Це броньована капсула. Завданням її є збереження життя та здоров'я військовослужбовців при виконанні покладених завдань. Наприклад, знешкодження озброєних злочинців, патрулювання, а також виконання специфічних завдань у зоні проведення операцій ООС. У Хмельницькому вона використовується для дій чергової підрозділу для забезпечення безпеки громадян», - розповідає перший заступник командира військової частини 3053 підполковник Петро Баштирєв.

Урочистості відбулись на Майдані Незалежності

За його словами, другий автомобіль, який сьогодні представили громадськості, - «Renault Duster». Транспортний засіб розроблений та дообладнаний для завдань з охорони громадського порядку. Його можна побачити щодня на вулицях міста, він використовується під час забезпеченні публічної безпеки. Петро Миколайович додає, що загалом у розпорядження військової частини 3058 понад 30 одиниць техніки різного призначення.

Окрім маршу та презентації техніки, військові проводили й агітаційну роботу. Зокрема закликали вступати у військові виші та приходити служити на контракт у Нацгвардію.

Військові демонстрували техніку

«Я служу вже дев'ять років, — розповідає Дмитро Ємельянов, командир стрілецької резервної роти. – Спочатку закінчив академію внутрішніх справ і пішов служити у ці ж війська. Після перейменування пішов до Нацгвардії. З того часу покращилось оснащення, умови проходження служби, є перспективи».

Національна гвардія була створена п'ять років тому

Командир додає, що потрапити до лав Нацгвардії можна після навчання в академії, як він, або ж піти на службу за контрактом. Велику увагу в обох випадках приділяють фізичній підготовці людини.
 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Віддалена робота

  Так  Ні, дякую