ye-logo.v1.2
22 Жовтня, 2019

На Хмельниччині може з’явитися ще одна об’єднана територіальна громада

Алла СОБКО Суспільство 5206
Громада, яку планують створити із центром у селі Заслучне, не відповідає перспективному плану
Громада, яку планують створити із центром у селі Заслучне, не відповідає перспективному плану. Фото: автора

Другий етап формування пройшли декілька сільських рад у Красилівському районі.

Об’єднатися планують три сільські ради: Заслучненська, Глібківська і Малоклітнянська. Громаду панують створити із центром у селі Заслучне. У сільських радах уже провели громадські слухання прийняли відповідні рішення і передали документи до Хмельницької облдержадміністрації.

Днями у Хмельницькій ОДА надали висновок на відповідність потенційної Заслучненської громади Законам України.

«Затвердити висновок на відповідність Конституції та законам України проектів рішень Заслучненської, Глібківської, Малоклітнянської сільських рад Красилівського району «Про добровільне об’єднання територіальних громад» щодо добровільного об’єднання територіальних громад (…) в Заслучненську сільську об’єднану територіальну громаду з адміністративним центром у селі Заслучне Красилівського району», – йдеться у документі Хмельницької ОДА.

У Хмельницькому центрі розвитку місцевого самоврядування кажуть громада не відповідає перспективному плану, який затверджений Кабінетом Міністрів України, адже усі три сільські ради мали б увійти до Красилівської міської об’єднаної територіальної громади.

«Формування Заслучненської потенційної ОТГ є яскравим прикладом проявлення добровільності під час проведення реформи місцевого самоврядування. На громаду очікують ще декілька етапів дій, а саме прийняття остаточного рішення та призначення ЦВК перших виборів голови та депутатів ОТГ. Питання в іншому – чи така громада набуде статусу спроможної, чи визнає її такої Кабмін та чи будуть внесені зміни до перспективного плану формування територій Хмельницької області у частині Красилівського району», – коментує радник з децентралізації Хмельницького ЦРМС Вікторія Любенчук. 

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую