ye-logo.v1.2
15 Жовтня, 2019

«Підзаряди Землю»: у центрі Хмельницького влаштували світловий флешмоб (ФОТО)

Даша ПАСТЕРНАК Суспільство 918
Відповідно до ідеї флешмобу, організатори відтворили логотип акції - знак «wi-fі» за допомогою ліхтариків та телефонів
Відповідно до ідеї флешмобу, організатори відтворили логотип акції - знак «wi-fі» за допомогою ліхтариків та телефонів. Фото: автора

Хмельницька молодь вирішила нагадати містянам, що ресурси планети є обмеженими.

Екологічний флешмоб відбувся вчора ввечері, 30 березня. Близько двох сотень студентів та школярів міста зібралися на майданчику перед кінотеатром Шевченка, щоб долучитися до ініціативи. Озброївшись ліхтариками та різнокольоровими повітряними кульками, учасники відтворили знак «wi-fі» і Земну кулю.

Флешмоб «Підзаряди Землю» організували у рамках всесвітньої акції «Година Землі». Як розповіла керівник підрозділу ГО "Українська асоціація студентів" у Хмельницькій області Анна Левшун таким чином намагалися всім нагадати, що планету треба берегти.

«Ми відтворили Землю та значок «wi-fі» – офіційну символіку «Години Землі», оскільки проблема енергозбереження є досить таки актуальною і досягла критичних масштабів. Ресурси Землі вичерпуються. Ми вирішили, що варто залучити містян, аби вони звернули хоч трішечки уваги на те, що треба рятувати нашу планету. Дуже важливо зараз не бути байдужими до питання екології, - розповіла Анна Левшун.

Протягом півгодини тривала підготовка до флешмобу.

Крім флешмобу, у рамках проведення акції «Година Землі» у кількох районах Хмельницького на годину відключили зовнішнє освітлення. З 20:30 до 21:30 світла не було на вулиці Проскурівській, в парку імені Михайла Чекмана, сквері імені Тараса Шевченка, у масивах індивідуальної забудови «старий аеродром «Катіонівський», у мікрорайонах Книжківці, Гречани, Ружична та Лезневе.

Планету відтворили за допомоги повітряних кульок.

Флешмоб тривав протягом кількох хвилин.

Замість крапки в знакові "wi fi" учасники флешмобу зобразили Землю.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую