ye-logo.v1.2
23 Жовтня, 2019

В обласному центрі облаштують дві зупинки

Надія СВІНЦІЦЬКА Суспільство 2342
На місціх для очікування громадського транспорту будуть встановлені сіті-лайти
На місціх для очікування громадського транспорту будуть встановлені сіті-лайти. Фото: з архіву

З міського бюджету на їх облаштування коштів не виділятимуть.

Невдовзі в обласному центрі облаштують дві зупинки. Одну з них - біля військового шпиталю. Іншу – поряд із педагогічною академією.

«Біля військового шпиталю на вулиці Чорновола встановлять зупинку. Зробить це правозахисна громадська організація. Дозвіл на встановлення зупинки дав виконавчий комітет Хмельницької міської ради. На місці для очікування громадського транспорту будуть сіті-лайти, які організація впродовж 5 років використовуватиме безкоштовно», - розповів заступник хмельницького міського голови Андрій Бондаренко.

Окрім цього, підприємця, який довгий час використовував торговий павільйон біля «Темпу» без відповідних документів, теж зобов’язали встановити транспортну зупинку біля Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії на вулиці Проскурівського підпілля (напрямок руху від центру міста). На цій зупинці також будуть сіті-лайти, які підприємець використовуватиме безкоштовно протягом 5 років.

«Ці зупинки будуть схожі на «розумні», але електронного табло на них не буде. Однак, у будь який час його можна буде вмонтувати», - додав Андрій Бондаренко.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую