ye-logo.v1.2
20 Жовтня, 2019

У Шепетівці введуть обмеження на продаж алкоголю

Наталя ГАРМАТЮК Суспільство 921
У  Шепетівці невдовзі введуть часове обмеження на продаж алкоголю
У Шепетівці невдовзі введуть часове обмеження на продаж алкоголю. Фото: agroinsider.com.ua

Обмеження почнуть діяти за два тижні.

Слідом за Хмельницьким, Красиловом, Нетішином, Старокостянтиновом та Кам’янцем-Подільським у Шепетівці планують ввести часове обмеження на продаж алкоголю. Як повідомляє місцевий ресурс «День за днем», саме тикай проект рішення розглянули на черговій сесії Шепетівської міськради 28 березня.

«З метою посилення профілактики і протидії проявам пияцтва серед населення міста, з метою формування в суспільстві здорового способу життя міська рада вирішила обмежити час їх продажу. Даний проект рішення пройшов процедуру громадського обговорення. Щоправда, думки громадян, які взяли участь в обговоренні, розділилися. Зокрема, представники підприємців виступили проти будь-яких обмежень», - пише «День за днем».

Додають, що в ході обговорення надійшла пропозиція щодо часу обмеження — замість 22.00 заборонити продаж з 23:00. Поправка не отримала необхідної кількості голосів.

Депутати вирішили, що від 15 квітня обмеження набуває чинності, відповідно продавати алкогольні та слабоалкогольні напої у закладах торгівлі не будуть з 22:00 до 8:00. А магазинам, що мають цілодобовий режим роботи, рекомендовано встановити інформаційні таблички, де зазначатиметься час обмеження. Щоправда, ці обмеження не стосуються закладів ресторанного типу.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую