ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Понад 4 тисячі хмельниччан вийшли на вулиці проти влади

Суспільство 2872
Фото: 0

Присутні на мітингу висловили рішучість об’єднати всі верстви населення для відстоювання своїх прав і готовність іти до кінця.

Так мешканці міста, де досі не закриті чотири кримінальні справи за участь в протестах проти Податкового кодексу, зустріли автопробіг проти владного свавілля.
Учасники підприємницького Майдану та нові партнери, які до них долучилися (Асамблея громадських організацій малого і середнього бізнесу, Конфедерація вільних профспілок України, Федерація профспілок працівників малого та середнього підприємництва України, Громадянський рух “Відсіч”, Асоціація українських банків, Спілка офіцерів України, Всеукраїнське об’єднання ветеранів, Асамблея правозахисних громадських організацій України), керуючись безсмертним заповітом Ільфа та Петрова, вирішили вдарити автопробігом по свавіллю влади. Дві автоколони вирушили на Київ 21 березня о 12.00 одночасно з Луганська і Львова.
ЛОГІСТИЧНА СХЕМА АВТОПРОБІГУ – тут.
Всеукраїнська акція-автопробіг “Автомобільний марш протесту Україною” проходить під гаслом “Відбери в олігархів Україну, поверни її громадянам!”
Зараз колона з 12 автомобілів вирушила на Вінницю. Закінчиться автопробіг 25 березня мітингом у Києві о 12.00 на Європейській площі біля Українського дому.

 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую