ye-logo.v1.2
16 Вересня, 2019

Легкоатлетка з Хмельницького змагалася за звання «Жінка України»

Даша ПАСТЕРНАК Суспільство 1041
Марина Бех спеціалізується на стрибках у довжину
Марина Бех спеціалізується на стрибках у довжину. Фото: ілюстрація znaj.Org

За версією всеукраїнського журналу.

Оголошено імена українок, які отримали щорічну премію «Жінка України 2019», що організовує журнал «Единственная». Серед претендентів на перемогу була хмельничанка, спортсменка Марина Бех-Романчук. Дівчина змагалася за титул «Жінки України» у категорії «Спорт».

Номінація проходила у три етапи. Перший – відбірковий, другий етап – онлайн-голосування, яке завершилося 1 квітня. Переможців визначили за сумою балів за результатами голосування читачів та експертів премії.

Вчора, 9 квітня, пройшла урочиста церемонія нагородження переможниць проекту «Жінка України 2019». Щорічну премію отримало 14 українок. На жаль, Марина Бех-Романчук не змогла здобути титул. У номінації «Спорт» чергову перемогу здобула Наталія Прищепа – майстер спорту України з легкої атлетики і дворазова чемпіонка континенту.

Нагадаємо, раніше легкоатлетка Марина Бех-Романчук знялася у фотосесії в ванній для чоловічого календаря.

Довідково: Премія «Жінка України» відзначає жінок, що творять життя, змінюють світ навколо себе та окриляють інших своїм прикладом. Щодня українські жінки змінюють світ. Деякі з їх вчинків та досягнень відомі всім, інші залишаються непоміченими. «Единственная» ділиться історіями досягнень жінок України в різних сферах діяльності. Ці історії стануть натхненням для сотень інших жінок. Премія «Жінка України 2019» - це визнання значимості жінки у всіх сферах сучасного українського суспільства. Це творчість, розвиток та досягнення найкращих - тих, хто щодня надихає нас.

 

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую