ye-logo.v1.2

Хмельничанка претендує на титул «Жінка України 2019»

Суспільство 2883
Марина Бех спеціалізується на стрибках у довжину
Марина Бех спеціалізується на стрибках у довжину. Фото: edinstvennaya.ua

За версією всеукраїнського журналу.

Оголошено імена номінанток на щорічну премію «Жінка України», яку організовує журнал «Единственная». Серед претендентів на перемогу - хмельничанка, спортсменка Марина Бех-Романчук. Дівчина може стати «Жінкою року» у категорії «Спорт».

За словами Марини, те, що вона серед номінантів, для неї було приємним сюрпризом. «Дуже неочікувано. Я рада, що потрапила в цю номінацію. Приємно буде конкурувати з гідними суперницями, відомими спортсменками України, - каже Марина Бех-Романчук. – Зараз від мене вже нічого не залежить. У номінації є три етапи. Перший я пройшла, тепер наступний етап – голосування. Тут все залежить від людей, які будуть за мене голосувати. Хотілося б, щоб рідне місто підтримало, для мене це важливо».

Номінантів обиратимуть у тринадцяти категоріях. Голосування триватиме до 1 квітня. Віддати свій голос за Марину можна тут.

Нагадаємо, нещодавно легкоатлетка Марина Бех знялася у фотосесії в ванній для чоловічого календаря.

Довідково: Премія «Жінка України» відзначає жінок, що творять життя, змінюють світ навколо себе та окриляють інших своїм прикладом. Щодня українські жінки змінюють світ. Деякі з їх вчинків та досягнень відомі всім, інші залишаються непоміченими. «Единственная» ділиться історіями досягнень жінок України в різних сферах діяльності. Ці історії стануть натхненням для сотень інших жінок. Премія «Жінка України 2019» - це визнання значимості жінки у всіх сферах сучасного українського суспільства. Це творчість, розвиток та досягнення найкращих - тих, хто щодня надихає нас.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую